09.08.2016 / Volný čas


V srpnu nemusíte za sportem a zábavou do Brazílie, stačí přijet do jižních Čech.

Na březích Údolní nádrže Lipno vyrostl Olympijský park Rio–Lipno. Jeho brány se poprvé otevřou 5. srpna, tedy v den zahájení Šestadvacátých letních olympijských her. Po celou dobu, kdy se v Riu bude bojovat o medaile v celkem osmadvaceti odvětvích, si tady můžete jakékoliv z nich vyzkoušet. Chybět nebudou ani ukázky plážových variant klasických sportů a také disciplín, které se zatím na olympiádě neobjevily. To vše za symbolické vstupné, děti do patnácti let, senioři a handicapovaní neplatí vůbec.

Aktivní sportování ale není to jediné, na co se můžete těšit. Součástí doprovodného programu je řada koncertů populárních kapel, exhibiční utkání špičkových sportovců a samozřejmě také přímé přenosy z olympiády. Díky velkoplošným obrazovkám vám neunikne vůbec nic a navíc můžete fandit českým sportovcům.

Filipův tip

První část české výpravy se domů vrátí ještě během olympiády. Na Lipně by se tak měli objevit čerství medailisté a samozřejmě také řada těch, kteří Českou republiku úspěšně reprezentovali v minulosti.

Všechny potřebné informace najdete na webu www.olympijskeparky.cz

Sdílejte:
Témata článku:
kam na výletsportvýletzábava