19.04.2017 / Volný čas


Ve spolupráci s Nakladatelským domem Grada jsme pro vás připravili soutěž o 5 knih. Je jich skutečně jenom pět, takže rozhodně neváhejte a soutěžte!

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí odpovědět na jednu otázku a jedna z nejprodávanějších knih z Nakladatelského domu Grada může být vaše. Knihou si můžete zpříjemnit jarní odpoledne, když zrovna venku nebude pěkné počasí na výlety, nebo ji můžete někomu darovat. 

Jaké knihy jsou v soutěži?

Pokaždé jiný žánr a pokaždé bestseller a dlouhodobě oblíbený knižní titul.

Sedmilhářky

Chcete si odpočinout, pobavit se a zasmát? Soutěžte o Sedmilhářky!

„Sedmilhářky jsou dvě a mají jasná pravidla! Deník je plný (ne)skutečných zážitků o tom, jak žijí, co dělají, čím se baví dvě sedmilhářky, které nedodržují žádná pravidla, rychlost, předpisy, předbíhají ve frontách, zvoní na cizí zvonky a zapomínají dětem vyměňovat pleny… Věříte tomu? Přečtěte si sedmilhářčí deník a uvidíte, jak to s nimi prostě je. Nudit se rozhodně nebudete!“

URBEX

Zajímají vás opuštěná místa, ale nechcete se vystavit zbytečnému nebezpečí? Pak si je projděte z pohodlí svého čtenářského křesla s knihou URBEX.

„Urban exploration, zkráceně URBEX nebo také městský průzkum či průzkum všeho opuštěného, co vzniklo lidskou rukou, zažívá v současnosti vlnu obrovské popularity i v České republice. Dvě urbexerky Bára a Katka takových míst navštívily stovky. O některá z nich se chtějí podělit i se čtenáři, a proto vznikla kniha plná mystických fotografií a příběhů z návštěv vil, kostelů, nemocnic či celého opuštěného města.“

Praha neznámá

Obyvatelé hlavního města i jeho návštěvníci uvítají netradičního průvodce Praha neznámá.

„Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky“ ve Střešovičkách, kde vás nečekají davy turistů ani nemusíte platit vstupné. Uvítá vás malebný Nový Svět i chudinská kolonie Na Slatinách. Odpočinout si můžete v lázeňském letovisku v Klánovicích nebo v Bohnicích, které vás překvapí pestrostí památek a množstvím tajuplných míst. Krásnou přírodu navštívíte v Hostavicích a prohlédnete si také luxusní Ořechovku nebo Starou Hostivař.“

Tajný život v Bílém domě

Všichni, které zajímá veřejnosti utajená strana světové politiky, si přijdou na své díky výpovědím insiderů v knize Tajný život v Bílém domě.

„Americké první rodiny si i přes velký zájem médií drží svá tajemství. O tyto rodiny v době prezidentování jednoho z jejích členů pečuje více než stovka zaměstnanců, od komorníků a kuchařů až po vrátné a opraváře. Ti všichni v této knize dávají dohromady plastický obraz života v Bílém domě od Kennedyů až po Obamu.“

Dívka v ledu

Další případ detektiva šéfinspektora Eriky Fosterové. Ten poslední skončil katastrofou a smrtí pěti policistů včetně jejího manžela. Ohrozí případ Dívka v ledu tentokrát život její?

„Poté, co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, přijíždí na místo detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji, vynoří se souvislosti ... Jaká je spojitost mezi dcerou vlivného lobbisty, který si myslí, že může ovlivňovat i vyšetřování, a mrtvými imigrantkami? Jaké temné tajemství dívka v ledu skrývala?“

Soutěžní otázka ZDE:

Stačí, když budete mezi prvními pěti a správně (nejblíže) odpovíte na otázku a některou z výše uvedených knih máte doma.

Kolik knih denně v průměru prodá Nakladatelský dům Grada?

Odpověd zašlete e-mailem na adresu soutezime@bydlimesfilipem.cz spolu s kontaktními údaji a vybranou knihou, a to do 30. 4. 2017.

Do předmětu e-mailu napište „Grada zdarma“. Výherce vyhlásíme na našem webu i facebooku do 15. května 2017.

Držíme palce!

Máme výherce soutěže!

Gratulujeme výhercům, kteří správně odpověděli, že Nakladatelský dům Grada prodá denně kolem 3 000 knih.

Z výhry se mohou radovat:

  • Marcela Machů — Dívka v ledu
  • Renáta Dřízhalová — Sedmilhářky
  • Václav Ruml — Tajný život v Bílém domě
  • Eva Malíková — Praha neznámá
  • Františka Hrnčířová — Urbex

Děkujeme všem zúčastněným a těm, kteří nevyhráli, přinášíme jako cenu útěchy 20% slevu na celý sortiment Nakladatelského domu Grada. Stačí při nákupu na www.grada.cz v nákupním košíku zadat slevový kód CEZ17. Tak neváhejte slevu využít a již brzy se těšte na další soutěž s Filipem!

Sdílejte:
Témata článku:
soutěž