28.12.2016 / Volný čas

2

Projekt Pomáhej pohybem, který znáte jako EPPku, dokázal mnoho velkého – díky vám. Každý váš krok i šlápnutí do pedálů přineslo radost hned dvakrát.

Mobilní aplikace EPP — Pomáhej Pohybem umožňuje, abyste díky aktivnímu životu nejen zůstali v kondici, ale zároveň určili, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit.

Celá aplikace funguje velmi jednoduše – na začátku své procházky, běžeckého tréninku, třeba i na běžeckém pásu, lyžování nebo cyklovýletu ji spustíte a na konci vyberete, komu takto "nastřádanou energii" věnujete. Na výběr máte vždy několik projektů. Aplikace zároveň funguje jako sporttester a na přehledném rozhraní okamžitě vidíte počet kilometrů i vydanou energii. A samozřejmě body, které jste získali a které můžete darovat.

Pomáhali jste na 6 874 776 kilometrech

Od spuštění aplikace 1. května 2015 až do dnešního dne jste podpořili celkem 427 projektů. 255 278 uživatelů aplikace EPP tak celkem rozdělilo částku přes 30 miliónů korun

Dohromady jste ušli nebo uběhli přes 6 miliónů kilometrů! Každý metr je skvělým důkazem dobrého lidského srdce a pevné vůle. Je výsledkem vašeho rozhodnutí překonat nejen vlastní lenost, ale poskytnout pomoc těm, kteří ji potřebují. A za to vám děkujeme!

Pomoc pro Aničku díky nasbíraným bodům z aplikace EPP
Pomoc pro Aničku díky nasbíraným bodům z aplikace EPP, další projekty naleznete zde.

Srdcové projekty

Projekty, které si vaše srdce získaly nejrychleji, byly konkrétní pomoci dětem nebo handicapovaným sportovcům. Své podpory se brzo dočkala i zvířátka v útulcích nebo projekty hippoterapie.

Mezi podporovatele aplikace patří i hokejista Jaromír Jágr, tenista Petr Koukal, šermíř Jiří Beran, kanoista Vávra Hradilek, a pokud bychom uživatele přepočítali na obyvatele měst, pak i téměř celá Ostrava. A vy jim můžete stát po boku.

Nainstalujte si EPPku také!

Pokud EPPku nemáte, můžete si ji snadno nainstalovat třeba hned, existují verze pro všechny operační systémy chytrých telefonů - iOS, Android  a Windows Phone.

Podívejte se, jak pomáhá pohybem Jaromír Jágr:

Sdílejte:
Témata článku:
chytrá aplikacepomáhej pohybemsport

Zaujaly vás naše články a chcete zůstat v obraze?

Přihlaste se k odběru novinek!


Máte v telefonu EPPku? Pokud ne, tak si ji určitě nainstalujte. V roce 2017 vám pomůže dostát vašim novoročním předsevzetím.

24.01.2017, 14:37

Naďa Marečková

Super appka, mám ji jen pár dní a už mám přes 400 bodů. Je to bezva motivace, zvlášť po těch tunách cukroví. ;-)

24.01.2017, 16:49

Petra Holá

Také jsem vyzkoušela a funguje i doma na běžícím pásu.
Být registrovaný je lepší. Staňte se součástí komunity Bydlíme s Filipem a získejte výhody registrovaných uživatelů, registrujte se zde.