16.03.2017 / Domov


Posviťte si na chytrou domácnost s inteligentním osvětlením značky Philips.

Chtěli byste, aby se vaše světla sama rozsvítila, když se blížíte ke vchodovým dveřím? Ocenili byste, kdyby osvětlení ve vašem obývacím pokoji změnilo barvu při změně počasí nebo při obdržení e-mailu? Rádi byste se i v zimních měsících budili světlem vycházejícího slunce?

Pak se zapojte do naší soutěže o inteligentní osvětlení značky Philips! A pokud by vás zajímalo, jak chytré osvětlení funguje a na co si dát pozor při jeho výběru, přečtěte si náš článek.

Soutěž o chytré osvětlení značky Philips

Vymyslete, co by si řekly chytrá a obyčejná žárovka, kdyby se potkaly u vás doma. Dva nejvtipnější dialogy odměníme:

  • Základní sadou chytrého osvětlení Philips Hue White and Color Ambiance Starter Kit v hodnotě 5 499 Kč, která obsahuje tři barevné žárovky a vše potřebné k okamžitému a plnohodnotnému používání systému chytrého osvětlení.
  • Přenosným svítidlem Philips Hue Go v hodnotě 2 790 Kč, které lze používat samostatně i jako součást propojeného systému chytrého osvětlení.

Odpovědi můžete zasílat na soutezime@bydlimesfilipem.cz s předmětem „Chytré osvětlení“ nebo na stránky našeho facebookového profilu do 31. března 2017!

Přečtěte si podrobná Pravidla soutěží.

Máme vítěze soutěže o chytré osvětlení!

Gratulujeme autorům dvou vítězných rozhovorů mezi chytrou a obyčejnou žárovkou.

Jsou jimi Monika Říhová, která se může těšit na základní sadu chytrého osvětlení Philips Hue White and Color Ambiance Starter Kit v hodnotě 5 499 Kč, a Miroslava Doležalová, která se může radovat z přenosného svítidla Philips Hue Go v hodnotě 2 790 Kč.

Odpovědí přišla spousta a vybrat vítěze vůbec nebylo jednoduché. Všem zúčastněným tedy děkujeme a věříme, že i nadále zůstanete s Filipem :-).

Autorka: Monika Říhová
Autorka: Miroslava Doležalová